Lalezar A'la carte Restaurant & Cafe & Düğün &Davet Organizasyon Tesisleri.
1993'ten beri hizmette
2010 yılında  Yıldız Turizm Otelcilik Ltd Şti bünyesine katılmıştır .Yeni işletme konsepti ve restore çalışmaları ile tesis binaları yazlık kışlık alanları bahçe peyzajları yeşil alan dekorasyonları ile yepyeni bir görünüme kavuşan tesis yaz aylarının gelmesi ile hizmete açılmıştır. 
Kış Balo Salonu ve Kışlık Seyir Terası olarak adlandırılmış  kapalı iki mekan bulunan tesisimizde
Yaz ayları için  açık hava da  A'la carte hizmetler için Yazlık Seyir Terası,Lalezar Kamelyalar olarak adlandırılmış bölümleri  Yaz düğünleri ve organizasyonlar için Kır Bahçesi ve Yelkenli bahçe olarak isimlendirilen yemyeşil alanları ile siz dostlarımıza keyifli nezih bir ortam yaratılmıştır . Ayrıca çocuklarımız için  tesisle içiçe en özel nokta da çocuk oyun alanları bölümü  düzenlenmiştir
Lalezar A'la carte Restaurant & Cafe Düğün&Davet Organizasyon Tesisleri doğa ile içice,Meriç nehri kenarında ve Edirne'nin açık havadaki en büyük Restaurant Cafe Düğün&Davet Organizasyon alanıdır.Tesisimiz kır düğünü düşünen dostlarımız için en iyi alternatiflerden biridir.
Edirne de ramazan ayı süresince her gece İftar yemeği için Türk mutfağının seçme yemeklerinden oluşturulmuş ramazan mönüleri ile hizmet vermektedir. Masalardaki iftarlıklar eşliğinde orucunuzu açarken her güne özenle hazırlanmış nezih bir iftar yemeği bulunmaktadır 
Aşağıdaki tabloda Tesislerimiz içindeki mekanların Toplam Kapasitesi ve Konuk olarak olarak ağırlıyabileceğimiz kişi sayılarını bulabilirsiniz.

SALONLARIMIZIN KAPASİTELERİNİ AŞAĞIDAKİ TABLODA GÖREBİLİRSİNİZ

 

SINIF DÜZENİ

TİYATRO DÜZENİ

BALO-DÜĞÜN

KOKTEYL

BALO SALONU(A+B)

500

1000

520

1250

BALO SALONU-A

400

800

380

1000

BALO SALONU-B

100

200

140

250

KIRBAHÇE

-

-

3000

5000

YELKENBAHÇE

-

-

1000

2500

SEYİR TERASI

120

200

150

250